אני רוצה בירה מסוג עם גוף , וגיזוז .

אני רוצה שתחושת האלכוהול תהיה , והמרירות .

מתכוננים לשנת 2018

פורסם ב מאת יוחאי מיטל

שנת 2017 היתה שנה מעניינת בשוק הבירה הישראלי, בה זכינו לשתות בירות חדשות, כאלו שחיבבנו יותר וגם כאלו שפחות. שלל אירועי בירה ופסטיבלים, פתיחת מבשלות חדשות  בשוק הישראלי ופתיחת מקומות חדשים  המתמחים  בהגשה של  בירה איכותית.
פנינו לשחקנים בולטים בתחום הבירה ומבשלות הבוטיק, ואנחנו כאן כדי לתת לכם הדלפה קלה על מה שצפוי לנו לשנה הקרובה:

מבשלת אלכסנדר

מקיימת השנה בפעם הרביעית (23.3.18) את אירוע "ביעור חמץ" במבשלה: חגיגה, הופעה (כבר מסורתית אפשר לומר) של להקת הג'אזלן, כל הליין של בירות אלכסנדר מחביות, דוכני אוכל ואווירה טובה.  בנוסף השנה תוכלו להינות מדוכני בירה ביתית במסגרת אירוח הכרזת הזוכים בתחרות  "בתסיסה" בשיתוף Beer And Beyond.
מגיע למבשלת אלכסנדר גם המון מזל טוב על חגיגות עשור להקמת המבשלה, ועל הזכיה בתואר המבשלה הטובה בישראל בשנת 2017 ע"פ אתר רייטביר! כמובן שמתוכננות עוד הפתעות שעליהן נספר בעתיד…

 

השכן

בעת כתיבת שורות אלו ניתן  למצוא וללגום את ה"אמריקנה"  של המבשלה בגרסת סינגל הופכשות סיטרה בלבד.

תמונה: hashahen.com

המותג, אשר מתמחה ביצירת בירות IPA לנגזרותיהן השונות- ישיק בקרוב בירה בסגנון דאבל IPA. הבירה תימכר בחנויות מתמחות וברשת הבירבזאר. חפשו אותה החל מחודש מרץ.

הדובים

אם ב-IPA עסקנו, הצלחנו לשנורר מהדובים את ההבטחה לשתי בירות חדשות בחודשים הקרובים. המותג ידוע בחיבתו ל-IPA כך שמדובר בניחוש מושכל. מה דעתכם? אנחנו, כמובן, נעדכן בדף הפייסבוק.

 

בירצינות

לחיים! מבשלת בירצינות

מבשלת  בירצינות לוקחת השנה את העניינים ב… אמממ… רצינות. המבשלה מרחיבה את כושר הייצור והשיווק תוך התמקדות באיזור הגיאוגרפי (הערבה והנגב). בהמשך להשקת הבירה "תמנע" אשר מיוצרת במיוחד עבור מרכז המבקרים בפארק תמנע, מתוכננים שיתופי פעולה נוספים באיזור בשנת 2018. בדומה, התחילה המבשלה להציע בישול חוזי חוויתי לחתונות.
אנו ממליצים לחפש את הדוכן של מבשלת בירצינות בתערוכות ואירועים- רק שם תוכלו להינות מבירה חדשה וחזקה במיוחד אשר לא תשוווק לחנויות ובארים אלא תימזג רק בדוכנים (למעט בפאב המבשלה בקיבוץ קטורה) ומבירת הברלינר וויס החמוצה שלהם.

 

הדיקטטור

תמונה: thedictatorbeer באינסטגרם

דבר הדיקטטור לאומה: מי שעוקב אחרי המותג יודע על האהבה והחיבור למוצרי אלכוהול נוספים (לרוב מעושנים) ואכן בשנת 2018 מתוכננים מספר פרוייקטים מרגשים בנושא. כמה זה מספר פרוייקטים? לפחות שלושה.
מי שנהנה (כמונו) בשנה שעברה מהפורטר של הדיקטטור ומה-IPA ישמח לגלות שהן יבושלו כבירות עונתיות גם השנה.

Benny's

גם כאן ניתן להגיד שכבר מדובר במסורת: הבירות של מבשלת  Fuller's ימזגו כמו שצריך אצל בני בפאב הקאסק, במהלך פברואר (עדכונים בפייסבוק). אנחנו כבר מחכים.

בנוסף, למי שלא התעדכן, כיום ניתן להינות מדי פעם גם מסיידרים שונים מתפוחים  ישראלים במזיגת גראביטי בפאב.

Beer And Beyond

מי שנהנה לפקוד את חנות הבירה והציוד ישמח לגלות בקרוב התקנה של ברז בירה בחנות שישרת את הלקוחות לשתיה במקום וגם לקחת הביתה. בנוסף, מתוכננים השנה מספר אירועים וטיולים לחו"ל. פתחו יומנים:
1-2 במרץ: אירוע יום הולדת לחנות.
23 במרץ: אירוע הכרת הזוכים בתחרות "בתסיסה", כאמור במבשלת אלכסנדר.
2-9 במאי: טיול בירה וויסקי לסקוטלנד בשיתוף benny's.
אמצע מאי: אירוע שבועות במסדרון.
אמצע אוגוסט: אירוע מסדרון קייצי.
סוכות: טיול בירה ואוקטוברפסט, גרמניה.
דצמבר: אירוע סוף שנה במסדרון.

מאחלים לכם ולנו שנת בירה פוריה, עשירה ומרתקת!

לחיים,
יוחאי.

7 תגובות למתכוננים לשנת 2018

השאר תגובה