אני רוצה בירה מסוג עם גוף , וגיזוז .

אני רוצה שתחושת האלכוהול תהיה , והמרירות .

הודעות מערכת

Beerdventures in the USA #2- Boston Calling

beerdventures

This is a profound cultural shift that is spreading across an entire generation. ~Jim Koch

-מייסד בוסטון ביר קאמפני, ומותג סאם אדאמס.

לבוסטון ביר קאמפני שמור מקום של כבוד בהתפתחות תעשיית בירת הבוטיק בארה"ב עוד מאז הווסדה אי שם ב1984, אז ג'ים קוך הקים אותי, והידועה כיום בשם סמואל אדאמס.  כיום סמואל אדאמס היא מבשלת הבוטיק\קראפט הגדולה בארה"ב, עם מגוון רחב של סגנונות בירה, ובזמן האחרון אפילו בירות חמוצות.

הזדמן לי לנסוע לבוסטון לסופ"ש, וכמובן שלא יכולתי לוותר על התענוג לבקר במבשלה שהחלה את הכל.
המבשלה נראית כאילו היא לכודה בתוך שכונת מגורים, ומבין בתי העץ הקטנים בפרבר העיר בוסטון ניתן לראות בניין לבנים ישן המכיל את המבשלה המפורסמת.
IMG-20140222-WA0014

סיורי המבשלה  (אנחנו הגענו בשבת) יוצאים החל מ-10 ורבע כל רבע שעה, עד 2 בצהריים. הסיור מתחיל במבואה גדולה המכילה את כל ההיסטוריה העשירה של סמואל אדאמס מ1984 ועד היום, הכוללת את הבקבוקים הראשונים של בירת הדגל של המבשלה, בוסטון לאגר, עדיין ללא התווית, ואת כל עדכוני התוווית שנעשו בשנים האחרונות.

לאחר כניסתכם (במידה ואתם בני 21 ומעלה, והראתם צילום דרכון, הרישיון לא תופס כאן), תקבלו חותמת המבטיחה לכם 3 טעימות של 200 מ"ל מ3 בירות שמדריך הסיורים שלכם יבחר. (במקרה שלי Reebel IPA, Cold Snap, וכמובן בוסטון לאגר בירת הדגל).
IMG_20140222_172108 (1)

הסיור עובר דרך חדר הבישול (שהוא גם חדר התסיסה). בשנים האחרונות קנתה סמואל אדאמס 2 מבשלות גדולות ששם מתרחשים הבישולים המרכזים, ואילו במבשלה הישנה מתבשלים בעיקר דברים ניסויניים (בירות חמוצות) או דברים מיוחדים מאוד (יוטופיא למשל, שגם ניתנת כפרס לזוכים בתחרות סמואל אדאמס לונגשוט, כאן בישראל).

קרא עוד »

עברנו דירה!

למי שלא שם לב, הגיע הזמן להסתכל על שורת הכתובת שלכם בדפדפן עכשיו. עברנו דירה!

אחרי חודשים רבים של ציפייה, הבירבלוג סוף-סוף הגיע לבית שהיה צריך להיות לו תמיד, beerblog.co.il.

המעבר הזה חשוב לנו מאוד לא רק בגלל הנוחות (נסו אתם להסביר למישהו שהאתר שלכם הוא "beerblog-מילה-אחת-מקף-il-נקודה-קום. לא, זה לא co.il"), אלא בעיקר כי הוא מייצג את החזון האמתי של האתר הזה – בלוג בירה ישראלי, שנמצא בכתובת ישראלית.

הכתובת הישנה תעבוד לעוד מספר חודשים, אך אנחנו מעודדים את כולם לעדכן את המועדפים שלכם וכן אם אתם מפנים אלינו מהאתר שלכם, עדכנו בבקשה את ההפניה.

מזל טוב לכולנו,

אריאל

לפנק.. לפנק.. לפנק..

אתר בירבלוג ומבשלת הגולן שמחים להעניק לקוראים מתנה!

ספרו לנו בעמוד הפייסבוק מה הסיבה שלכם הכי מגיע לזכות.

הקורא או הקוראת עם הסיבה הטובה והמגניבה ביותר- יהנה ממארז שי מפנק מתנת מבשלת הגולן!